HUMBAUR Einachsanhänger HA 752513KV
Фиксированная цена без учета НДС
Год выпуска
2026
Состояние
Новый
Местонахождение
Nürnberg Германия
more Images
Данные о машине
Наименование машины:
Открытый прицеп
Производитель:
HUMBAUR
Модель:
Einachsanhänger HA 752513KV
Год выпуска:
2026
Состояние:
новый
Цена и местонахождение
Местонахождение продавца:
Hutbergstr. 27, 90475 Nürnberg, Германия Германия
Позвонить
Технические детали
Максимальная грузоподъёмность:
576 кг
Общий вес:
750 кг
Конфигурация осей:
1 ось
Длина грузового отсека:
2 510 мм
Ширина пространства для загрузки:
1 310 мм
Высота грузового отсека:
350 мм
Общая ширина:
1 757 мм
Общая высота:
862 мм
Описание
Single-Axle Trailer HA 752111KV
Description:
One trailer for almost everything.
Giedpfsyxz Dbsx Ac Aet
Technical Data:
* Trailer type – Single axle
* Construction – Aluminum
* Weight – 174 kg
* Gross weight – 750 kg
* Payload – 576 kg
* Internal length – 2,510 mm
* Overall length – 3,019 mm
* Internal width – 1,310 mm
* Overall width – 1,552 mm
* Internal height – 350 mm
* Overall height – 862 mm
* Loading height – 510 mm
* Tyres – 13-inch
Standard equipment:
* V-drawbar, hot-dip galvanized
* 13-pin plug
* 15 mm thick floor panel
* Side walls made of anodized, double-walled aluminum profile
* Tailgate(s) with recessed locks
* Lashing rings (4 pcs. up to 2,050 mm / 6 pcs. from 2,510 mm box length) integrated into the side panels, lashing capacity 400 kg per ring, Dekra certified